O mnie

Posiadam tytuł magistra na kierunku filologii ze specjalizacją w lingwistyce stosowanej – tłumacz w zakresie języka angielskiego. Regularnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Ponadto jestem aktywnym uczestnikiem grup branżowych, pomagając innym tłumaczom w doborze wyposażenia.

Zajmuję się przekładem z języka angielskiego na polski tekstów technicznych, finansowych i biznesowych, materiałów marketingowych. Drugą działką jest lokalizacja oprogramowania i stron internetowych. Zdobyte doświadczenie pozwala mi swobodnie lokalizować produkty oraz strony internetowe na polskim rynku. Swoją wiedzę wykorzystuję do pomocy firmom międzynarodowym we wprowadzaniu produktów na rynek lokalny oraz do wspierania firm lokalnych w dalszym rozwoju. Niezależnie od tego, czy materiały dotyczą dziedzin IT, sprzętu RTV i AGD lub bardziej wyspecjalizowanych rynków, sumiennie przygotowuję przekład.

Szczególnie bliska mi jest współpraca z firmami zajmującymi się integracją inteligentnych systemów transportu. Często obejmuje to tłumaczenie umów, dokumentacji przetargowych, kart katalogowych produktów, instrukcji obsługi oraz materiałów marketingowych. Chociaż ten typ pracy może być bardzo wyczerpujący z racji krótkich terminów, pozwala mi każdego dnia widzieć efekt pracy.